Bu sitede online ödeme sistemi mevcuttur

Visa-master
Bu sitede 256-Bit SSL Sertifikası Mevcuttur

Döviz Kurları

$: 5,4544 - 5,4643
€: 6,1905 - 6,2016
£: 7,2245 - 7,2622
Türsab

Mavi Yolculuk

Mavi  Yolculuk gün batımını en iyi şekilde yaşamak, denizin ve doğanın  keyfini  sevdiklerinizle beraber en iyi şekilde çıkartmaktır. Şehrin kalabalığından, evinizin ve iş yerinizin  dört duvarından  kurtulup mavi denizlerle buluşmaktır.  Sevdiklerinizle ve arkadaş guruplarınızla Ege Ve Akdeniz'in en güzel koylarında yeşil mavinin iç içe olduğu ortamda huzuru ve eğlenceyi bir arada yaşamaktır.

Mavi  yolculuk rotaları ağırlıklı olarak Ege ve Akdeniz koylarını  kapsar. Günümüzde mavi turlar 16-40 metrelik gulet tipi ahşap teknelerle yapılmaktadır.  Hava şartları iyi olduğu sürece guletlerde  bulunan yelkenler açılır fakat genelde seyir motor gücüyle yapılır. Mavi yolculuk ta guletler genelde 2 ila 10 kabinlidir ve her odada özel duş tuvalet mevcuttur. Guletler klimasız standart, klimalı lüks ve klimalı delüks  rahat olmak üzere istenen kalite ve standardında özelliklere sahiptir. Kişi sayınıza ve bütçenize göre yat kiralama şansınız vardır.

Türkiye'ye özgü olan geleneksel gulet tipi teknelerle mavi yolculuklara eğlenceli bir tatil için yelken açmak sevdiklerinizle beraber  ayrıcalıklı bir tatil biçimidir... Geçmişte geniş güverteleriyle balıkçılık ve taşımacılıkta kullanılan guletler günümüzde ise mavi yolculuk aracı olarak kullanılmaktadır.

Akdeniz'de ve Ege'de dilediğiniz tarihte istediğiniz rotayla sevdiklerinizle ve arkadaş  guruplarınızla mürettebatlı  mavi yolculuk taleplerinizi gerçekleştiriyoruz.  Guletlerimiz günlük ve haftalık  fiyat esasına göre kiralanmaktadır.  Misafirlerimiz isterlerse kendi kumanyalarını getirebilir isterlerse teknede bulunan kumanyadan faydalanabilirler.

Kumanya temini Tekne seçimi yapıldıktan sonra tur öncesi teknede alınacak yiyecek ve içecekler konusunda size bilgi verilir. kumanya temini iki şekilde olabilir. ilki yiyecek ve içeceklerin tekne sahibi tarafından karşılanmasıdır. kinci seçenek ise daha uygun bir hafta süresince yiyeceğiniz kumanyayı ve içmek istediğiniz içecekleri kendiniz temin edip teknede aşçıya teslim edebilirsiniz. Bu durumda istediğiniz yemekleri sizler belirlemiş olursunuz,ayrıca içecekleri de ucuz fiyata temin etmiş olacaksınız. Ben bu işle uğraşamam diyorsanız yiyecekler,içecekler liste karşılığından işaretlemek suretiyle aşçı tarafından fatura karşılığı süpermarketlerden (migros,carrefoursa vs.)sizin adınıza temin edilebilmektedir. yiyecek ve içecekler teknelerde bulunan değişik ölçülerde buzluk ve dondurucularda muhafaza edilmektedir.

Aşçı ve kamarot yemeklerin hazırlanması ve servisinden sorumludur.yiyecekler müşterilerin arzusu doğrultusunda pişirilmektedir. Yemekler genellikle ,sabah zengin çeşitleriyle donatılmış kahvaltı, öğleyin ağırlıklı olarak sebze yemekleri,üç çayında tekne kuzinesinde yapılan kek,pasta veya karışık tost türevleri. akşam yemekleri ise çoğunlukla mangal partisi şeklinde olmaktadır. ayrıca koylarda bulunan restoranlar da  akşam yemeği yeme olanağı bulunmaktadır.

Tekne kiralama : Misafirlerimiz tekneye sabah saat 10:00 gibi binerler. Tekne personelinin yardımlarıyla kabinler seçilir, tekne yaşamı ve rota hakkında bir bilgi  düzenlenir. Kumanya misafirlerimiz tarafından alınmışsa tekne personeli bununla ilgilenir ve yerleştirmesini yapar. Yiyecek ve içecek  servisi personel tarafından hazırlanır ve servisi yapılır. Misafirlerimiz kumanya getirmemişse yiyecek ve içecekler kabin numarasına göre yazılır, misafirlerimiz tekneden çıkış günü nakit olarak öderler.  Kabinler genellikle double ve twin yataklıdır bazı kabinlerde çocuk yatağı da bulunmaktadır.  güvenlik sebebi ile kabinlerde kesinlikle sigara içilmesi yasaktır.


Tüm teknelerde güvenlik ön planda tutulmaktadır. Tekne üzerinde çocuklar  anne ve babaları tarafından takip edilmelidir. Kötü hava koşullarında personelin tekneyle ilgileneceğinden her misafir kendi eşyasından sorumludur.  mürettebat genelde bir kaptan bir gemici bir aşçıdan oluşmaktadır. Tekne kiralama genelde tatillerini  akraba veya arkadaş gruplarıyla kiraladıkları teknede geçirmek isteyen misafirlerimiz için ideal bir tercihtir  Tekneden ayrılış Sabah saat 09:00 gibidir. Misafirlerimizin istekleri doğrultusunda havaalanı transferlerini gerçekleştiriyoruz..

Rezervasyon konfirmesi  için toplam bedelin %40 kapora olarak tahsil edilir konfirme e-mail veya fax yolu ile tahsil edilir. Geriye kalan tutar misafirlerimiz tekneye binmeden hemen önce tahsil edilir. Fiyatlarımız KDV hariç TL , EURO , DOLAR  ve  GBP üzerinden yapılır...

Takip Et Facebook Twitter Google