Bu sitede online ödeme sistemi mevcuttur

Visa-master
Bu sitede 256-Bit SSL Sertifikası Mevcuttur

Döviz Kurları

$: 5,4544 - 5,4643
€: 6,1905 - 6,2016
£: 7,2245 - 7,2622
Türsab

Tengri Travel Agency Kimdir ?

TENGRI TRAVEL AGENCY  bir Tezcan Turizm Ticaret Ltd. Şti kuruluşudur.. 1986 yılında Muğla'nın Dalyan beldesinde konaklama ve taşımacılıkla turizmi ile başladığımız ve daha sonralarında Ege ve Akdeniz bölgelerinde gelişen turizmle bünyesine Mavi Yolculuk Turları, Özel yat Kiralama, Tekne Turları, Emlak Gayri Menkul, Villa Kiralama, Araç kiralamayı katmış ve bölgenin en güçlü temsilcilerinden biri olmuştur. Sektörlerinde uzman kadrosuyla geniş bir yelpazeye hizmet vermektedir.

Firmamız merkezini mavi yolculuk turlarının durak yeri olan Dalyan'a kurarak siz değerli misafirlerimize tamamı el yapımı olan dünyanın en kaliteli gulet yatlarının inşa edildiği Marmaris, Bodrum , Fethiye ve Göcek'te 7/24 hizmet vermekte olup konum itibariyle Antalya'dan Çeşme'ye kadar başlangıç ve bitiş limanlarına yakın olma avantajını en iyi şekilde değerlendirmektedir .

Bununla birlikte firmamız Bodrum Yarımadası 'dan ve Marmaris'ten çok yakın olan Yunan Adalarına kaliteli ve başarılı mavi yolculuk turları düzenlemektedir

Faliyet Alanlarımız;

Mavi Tur - Yat Kiralama  www.dalyanyachting.com
Emlak Gayrimenkul  www.tengriemlak.com
Villa Kiralama    www.dalyanvillarental.co.uk
Araç Kiralama - Aktiviteler  www.tengritravel.com  -  www.dalyantekneturu.com

Tengri Travel Agency  ailesi olarak siz değerli misafirlerimize Ege ve Akdeniz'de  taleplerinizi saat farkı gözetmeksizin kesintisiz, profesyonelce karşılık vermenin gururu içersindeyiz.

Tezcan Turizm. Tic. Ltd. Şti.

Harita Üzerinde Yerimiz

Takip Et Facebook Twitter Google