Ön Plana Çıkanlar

Bu sitede online ödeme sistemi mevcuttur

Visa-master
Bu sitede 256-Bit SSL Sertifikası Mevcuttur

Döviz Kurları

$: 5,8253 - 5,8358
€: 6,5519 - 6,5637
£: 7,5552 - 7,5946
Türsab

Dalyan Dalış Turları

Türkiye’nin doğal incilerinden Dalyan’da mükemmel dalış için, profesyonel, güvenilir ve dostça bir ortamda olmaya ne dersiniz? Tarihi ve doğa güzellikleri arasında çeşitli dalış bölgelerini bilgili ve deneyimli eğitmenlerimizle keşfedin. Dalış organizasyonlarımız, Dalyan’da ki dalış tatilinizi hafızalarınızdan silinmeyecek bir deneyime dönüştürmeyi hedefliyor. İster hiç dalmamış olun, ister sertifikalı bir dalgıç…

Tatilinizde, özel ihtiyaç ve istekleriniz ön planda tutularak memnuniyetinizi sağlamak sizin adınıza programlamak amacımızdır. İlgi alanlarınız doğrultusunda seçeceğiniz batık, duvar, amfora ve mağara dalışlarına katılmak veya dalış grubunuza özel bir program yapmak isterseniz Dalyan Dalış Merkezi olarak hizmetinizdeyiz.

Profesyonel ekibimizle sualtında kendinizi güvende hissetmenizi ve yeterli tecrübeyi ulaşmanızı sağlayabiliriz. Tatilinizi değişik aktivitelerle donatmak istiyorsanız bizi aramayı unutmayın.

Dalyan'da dalış bir ayrıcalıktır.

Dalyan, Türkiye’nin diğer dalış bölgeleriyle kıyaslandığında, daha bakir bir doğaya sahiptir. Resifler birçok bölgeye göre çok daha az tahribe uğramıştır ve sualtı yapısı çok sayıda türün yerleşip yaşamını sürdürmesine elverişlidir. Dalış merkezlerinin ortak tutumu olan “zıpkına karşı savaş” da Dalyan’daki sualtı zenginliğinin önemli sebeplerindendir.

Resimler

Rezervasyon

Dalyan Dalış Turları Günler : Hergün Hareket Saati : Otelden Transfer 09:00 Dahil Olanlar : Transfer, Dalış, Öğle yemeği Hariç Olanlar : İçecekler Fiyat :  220 TL
Yetişkin 6 -11 Yaş Çoçuk Bebek Yer ve Zaman Tarih
Takip Et Facebook Twitter Google