Ön Plana Çıkanlar

Bu sitede online ödeme sistemi mevcuttur

Visa-master
Bu sitede 256-Bit SSL Sertifikası Mevcuttur

Döviz Kurları

$: 5,8253 - 5,8358
€: 6,5519 - 6,5637
£: 7,5552 - 7,5946
Türsab

Dalyan Balık Avı Turu

Olta balıkçılığını  sevenler için Dalyan tam bir cennettir. Özellikle Dalyan kanallarından yaşayan Mavi Yengeç sizleri mest edecek türde. Köyceğiz Gölü ve Dalyan kanalıdan Çevirme ağ türleri ile balık avlamak yasak ama  olta avcılığı serbesttir. Dalyan aynı zamanda Kefal balığı ile de ünlüdür . Beldemizde bulunan Türkiye’nin en büyük Balık Kooperatifi olan  600 ortaklı Dalko Su Ürünleri Kooperatifi Kefal, Çipura, yılan balığı ve havyarı iç ve dış  piyasada satmaktadır.

İsteğinize ve Bütçenize Göre 2 Fark Türde Tekelerle Balık avına çıkıyoruz  bunlardan biri düz piyade sınıfı 12 metrelik balıkçı teknesi  diğeri yine 12 metrelik biraz daha modern donanıma sahip duşlu tuvaletli, mutfaklı modern konfora sahip piyade veya aynakıç sınıfı teknelerdir..

 Balık avlama yöntemimiz sabahın erken saatinde sırtı çekerek başlıyor daha sonra gün içinde  6-8 iğneli dip holta takımlarımızla balık avlama başlıyoruz.  gün batımına doğru yine sırtı çekerek limana geri dönüyoruz...

Dalyan  Kanalında ve Dalyan’ın yakın çevresinde mevsimine göre   Rahatlıkla  avlayabileceğiniz deniz ürünleri  Çipura, kefal, levrek, mırmır, sazan, lidaki, barakuda, palamut,akya, izmarit, sinarit, gopez , sokkan,sarpa, karagöz,yılan balığı , lahoz, barbun, isparoz, kolyoz, ahtopot ve kalamar  ayrıca Dalyan kanalından bulunan lezzetine doyamiyacağınız Mavi Yengeç avlaya bilirsiniz.

Tekne özel Kiralanır.

Rahat balık avlamak için en fazla 5-6 kişi olmanızı tavsiye ederim.

Rezervasyon:

Gürcan Tezcan 0530 409 6325

Resimler

Rezervasyon

Dalyan Balık Avı Turu Günler : Salı,Perşembe Hareket Saati : 09:00 Dahil Olanlar : Tekne Hariç Olanlar :  Fiyat :  300 TL
Kapalı Sezon Mayıs Haziran Eylül Ekim Temmuz Ağustos Yer ve Zaman Tarih
Takip Et Facebook Twitter Google