Ön Plana Çıkanlar

Bu sitede online ödeme sistemi mevcuttur

Visa-master
Bu sitede 256-Bit SSL Sertifikası Mevcuttur

Döviz Kurları

$: 5,4544 - 5,4643
€: 6,1905 - 6,2016
£: 7,2245 - 7,2622
Türsab

Gocek 12 Adalar Sailing

Göcek'te yelken açmaya hazır olun Türkiye'nin bakir koylarında ağaçların denize kadar indiği Göcek Koylarında eşsiz doğa manzarası ve tertemiz koylar sizi bekliyor. Akdenizin en iyi yelken noktalarında biri olan Göcek koyları elit gulet turumuzla başka bir keyif kazanıyor.
Gulet Turumuz diğer tekne turuna nazaran daha az kişilerle yapılmaktadır. Doğanın insanoğluna bağışladığı bu en güzel coğrafyada Akdeniz’in dantel benzeri kıyılarını keşfe çıkıyoruz.
Teknemiz Göcek limanından yola çıkıyor. Gulet Tipi Teknemizle Göcek Körfezi’nden başlayarak Oniki Adalar’ın ve koyların en özellerini konforlu ve donanımlı teknelerimizle keşfe ne dersiniz? Yassıcalar Koyu ve Bedri Rahmi Koyu ziyaret edeceğimiz noktalardan sadece bir kaç tanesi. Tam donanımlı teknelerimizde bardan güneş yatağına, temiz tuvalet ve banyoya tüm ekipmanlarımız hizmetinizdedir.
Tertemiz sularda yüzmek, güneşlenmek, dalmak, keyifli  öğle yemeği ve unutulmayacak anılar. Biliyoruz ki bu doğa harikası muhteşem koyları unutmayacak, dostlarınıza da önerecek ve tekrar mavi yolculuğa çıkmak isteyeceksiniz.

Resimler

Rezervasyon

Gocek 12 Adalar Sailing Günler : Çarşamba,Pazar Hareket Saati : Otelden Transfer 09:00 Dahil Olanlar : Transfer, Öğle Yemeği, Rehberlik Hariç Olanlar : İçecekler Fiyat :  140 TL
Yetişkin 6-11 Yaş Çocuk Bebek Yer ve Zaman Tarih
Takip Et Facebook Twitter Google