Ön Plana Çıkanlar

Bu sitede online ödeme sistemi mevcuttur

Visa-master
Bu sitede 256-Bit SSL Sertifikası Mevcuttur

Döviz Kurları

$: 5,8253 - 5,8358
€: 6,5519 - 6,5637
£: 7,5552 - 7,5946
Türsab

Dalyan Tekne Turu

Rehberimizin anlatımlarıyla merakla dinleyip eğleneceğiniz Dalyan Turu: Sazlıklarla çevrili Köyceğiz Gölü’nü Akdeniz’e bağlayan Dalyan Kanalı görülmeye değer bir doğa harikasıdır. üzerinde 180 çeşide yakın kuş türünün  barındığı Dalyan kanlı tektonik hareketler sonucu oluşmuştur. 

Caunos Antik Kenti
Milatosun oğlu Caunos tarından kurulmuş . Ve aslında bir liman kentidir.Hellenistik, Roma ve bizans dönemlerinin izlerini taşır. M.Ö. 4. yy da Kayalar üzerine oyulmuş mezarlar ise zenginliğin ve gücün göstergesidir.

İztuzu Plajı
Soyu tükenmekte olan caretta caretta kaplumbağalarının yumurtlama bölgesi olan İztuzu plajı tamamen kuruma altına  alınmıştır. Caretta Caretta kaplumbağaları Mayıs ve Ağustos aylarında bu kumsala  gelirler. Boyları 110 cm - 150 cm arasında ve ağırlıkları 100 kğ bulabilen Kaplumbağalar dalyan simgesi haline gelmiştir. Türkiye’nin 2. uzun plajı olan ve İngilizlerin dünyanın en iyi 6 plajlarından biri olarak dile getirdikleri Dalyan İztuzu Plajı yaklaşık 7km uzunluğundadır.

Çamur Banyoları & Kaplıcalar
Türkiye'de radyoaktivitesi en yüksek değerde olan kaplıcadır sıcaklığı 39 dereceyi bulan suyun kimyasal özellikleri çoktur. Kalsiyum klorir, sodyum, hidrojen sülfür, bromür ve fluorürlü termal sular aynı zamanda 87,12 mg/lt karbondioksit içermekte olup radyoaktif özelliğe  sahip kaplıca bir çok romatizmal hastalıklara iyi gelmektedir.

Tekne Turu Programı

  • Dalyan limanından hareket
  • Dalyan Çamur banyosu Kaplıcaları mola
  • Kaunos Kral mezarlarında  fotoğraf çekme
  • Kanal kenarındaki Restaurantta öğle yemeği molası
  • Kaunos Atik kentine yürüyüş
  • Dalyan kanalında tekne gezisi
  • Dalyan Iztuzu Plajında mola
  • Dalyan limanına Dönüş

Not:
Öğle yemeğinde ve teknelerimizde içilen içecekler tur fiyatına dahil değildir
Çamur Banyosu, Caunos Antik Kenti ve İztuzu Plajı’na giriş ücretleri tur fiyatına dahil değildir.

Resimler

Rezervasyon

Dalyan Tekne Turu Günler : Hergün Hareket Saati : Dalyan Limanı 10:30 Dahil Olanlar : Tekne Turu, Öğle Yemeği Hariç Olanlar : Giriş Ücretleri ( Çamur Banyoarı, Kaunos, İztuzu Plajı ) Fiyat :  70 TL
Yetişkin 6-11 Yaş Çocuk Bebek Yer ve Zaman Tarih
Takip Et Facebook Twitter Google